کولر من
یکشنبه , بهمن ۳ ۱۴۰۰
خانه / کولر آبی / خرید انواع کولر آبی کوچک در بازار جهانی

خرید انواع کولر آبی کوچک در بازار جهانی

خرید انواع کولر آبی در بازار های جهانی به خصوص در مناطق گرم و خشک افزایش یافته است. بسیاری از مردم کشورمان و مناطق دیگر در فصل های گرم سال نیاز به کولر آبی و خرید این دستگاه خنک کننده و پرکاربرد دارند.

خرید انواع کولر آبی کوچک در بازار جهانی

خرید کولر آبی پرتابل

خرید کولر آبی پرتابلانواع کولر پرتابل و کولر آبی کم مصرف در فروشگاه ها و مراکز خرید لوازم خانگی، به فروش می رسند. خرید انواع کولر های آبی بامدل های متنوع در مناطقی از کشورمان که آب و هوای خیلی گرم دارد بیشتر است. اولین کشوری که در جهان اقدام به تولید و فروش این کولر ها کرد، کشور آمریکا بود. 

کولر آبی دستگاهی است که داخل محفظه یا اتاقک آن، قطعات زیادی نصب شده است که باعث خنک کردن و مرطوب کردن هوای اتاق ها و سالن ها می شوند. روش کار در داخل این محصولات خنک کننده، بسیار راحت و آسان است و هیچ پیچیدگی ندارد. روش کار این دستگاه ها به این صورت است که، کولر های آبی ابتدا هوای خشک بیرون را دریافت می کنند و داخل اتاقک خود این هوا خنک و مرطوب  شده و از راه دریچه ها و کانال های کولر به بیرون هدایت می شود و سبب خنک کردن هوای ساختمان و داخل منزل می شود. 

فروش ویژه کولر آبی سلولزی در مشهد

فروش ویژه کولر آبی سلولزی در مشهدقیمت کولر دست دوم به نسبت سایر کولر های آبی موجود در بازار، ارزان تر است. در شهر های بزرگی مثل مشهد، تهران، اصفهان و … انواع کولر های آبی سلولزی و پرتابل به مشتریان عرضه می شود.

بسیاری از مردمانی که در مناطق گرم و خشک کشورمان زندگی می کنند مثل: بندرعباس، طبس، کرمان، بوشهر، آبادان، زاهدان و … نیاز به خرید این محصولات آبی برای منزل دارند. 

این کولرهای آبی برای اینکه  دمای اتاق را خنک کنند، ابتدا با تبخیر کردن آب داخل محفظه ی خود، هوای خشک را مرطوب کرده و این هوای خنک را به خارج از کولر می فرستد. کولر ها در دو مدل سیستم چرخش آب و ظرفیت هوادهی طراحی شده اند. کولر هایی که طبق سیستم چرخش آب کار می کنند، شامل : کولر آبی معمولی، کولر آبی چرخشی، کولر آب پاش  می باشد. 

خریدار انواع کولر آبی در بازار تهران

خریدار انواع کولر آبی در بازار تهرانفروش کولر تهران در بسیاری از بازار های داخلی و خارجی رایج شده است. خریدار انواع کولر های آبی باید برای خرید وسیله ی مود نیاز خود، به مراکز و فروشگاه های معتبر مراجعه کند.

بیشترین کولر هایی که در کارخانه های کشورمان ساخته شده و توزیع می شوند، کولر های آبی هستند که سیستم معمولی دارند. این محصولات  دارای بازدهی و کارایی ۸۰ درصدی می باشند. قطعات و وسایل تشکیل دهنده این کولر ها عبارت اند از: پمپ آب، موتور کولر، پوشال های دیواره کولر، منبع ذخیره آب  و فن 

سیستم کار کولر ها به این صورت است که ابتدا هوا از طریق فن ها وارد  کولر می شود و هنگامی که می خواهد از پوشال ها عبور کند، گرمای این هوای خشک به پوشال ها داده شده و هوای خنک شده به داخل اتاق ها  جریان می یابد. 

کولر های آبی معمولی اگر چه بازدهی موتور آنها بالای ۸۰ درصد می باشد اما این کولر ها نمی توانند ذرات گرد و غبار موجود در هوا را به خوبی تصفیه کنند. 

قیمت کولر آبی در سراسر کشور

قیمت کولر آبی در سراسر کشورقیمت کولر آبی ۳۵۰۰ و قیمت کولر ارزان در سایت ها و صفحات اینترنتی زیادی مشخص شده است. قیمت انواع کولر ها بستگی به قدرت موتور آنها و مدل شان دارد. معمولا کولر هایی که سرعت خنک کردن در آنها خیلی بالا است، گران تر از کولر های آبی معمولی هستند. 

آنچه در انواع کولر ها اهمت زیادی دارد، سرعت خنک کردن این دستگاه ها می باشد. سرعت خنک کنندگی انواع کولر ها در مدل های مختلف با یکدیگر فرق می کند و به عوامل زیادی بستگی دارد که عبارت اند از: اندازه محفظه داخل کولر، نوع فن به کار رفته و … 

معمولا در کارخانه ها از دونوع موتور دور کند و دور تند برای ساخت کولر های آبی استفاده می شود. کولر هایی که دور موتور در آن ها تند است، قیمت بیشتری از کولر های دور کند دارند. توان مصرفی مدل های مختلف این دستگاه با یکدیگر متفاوت هستند. کولر های معمولی حداقل توان مصرفی آن ها ۳۳ وات و حداکثر توان مصرفی آنها ۹۰ وات می باشد.

فروشگاه کولر آبی در مدل ها و سایز های مختلف

فروشگاه کولر آبی در مدل ها و سایز های مختلفبرای خرید کولر مشهد می توانید به فروشگاه کولر آبی این شهر مراجعه کنید، در این فروشگاه ها و مراکز انواع کولر ها در مدل ها و سایز های مختلف برای فروش آماده شده اند. 


کولر های آبی که در فروشگاه ها به فروش می رسند تقاوت های بی شماری با یکدیگر دارند. قدر این کولر ها با هم فرق می کند، مصرف برق در بعضی مدل ها خیلی کمتر و به صرفه تر است، سایز بعضی از مدل های این دستگاه بزرگ و تعدادی از آنها در اندازه های کوچک و مینی ساخته شده اند. 

سطح آب داخل کولر های آبی بستگی به محفظه درون آنها دارد. کولر هایی که اندازه های کوچک دارند را می توانید روی انواع میز های خانه بگذارید، اما کولر های آبی در سایز های بزرگ را باید در بیرون از اتاق داخل حیاط یا بالای پشت بام قرار بدهید. گذاشتن کولر ها داخل اتاق باعث شرجی شدن هوای اتاق می شود پس بهتر است آن را در جایی که هوا جریان دارد نصب کنید.

ارسال رایگان کولر آبی به تمام نقاط ایران

ارسال رایگان کولر آبی به تمام نقاط ایراننمایندگی کولر  و شرکت کولر قادر است کولر های آبی خود را به هر نقطه ای از کشور ارسال کند. ارسال این کولر های آبی برای مشتری رایگان بوده و هزینه ای را برای حمل و انتقال محصول از خریدار طلب نمی کنند. 

بعد از نصب این کولر ها در خانه باید برای کار کردن درست و صحیح پمپ آب ، حواستان به محفظه آب کولر باشد تا خالی نشود. برای تامین کردن آب این کولر های آبی می توانید به وسیله ی شیلنگ یا رابطی کولر را به یک منبع آب متصل کنید تا به محض خالی شدن آب کولر، به طور اتوماتیک آب وارد محفظه کولر بشود. در بسیاری از کولر ها در بالای سقف آن ها دریچه ای ایجاد شده است که از طریق آن می توانید به صورت دستی آب کولر را تامین کنید. برای اینکه کولر ها را بدون آب استفاده کنید باید در هنگام روشن کردن آنها کلید پمپ آب را خاموش کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : حمیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09179052774
آدرس کانال: @aryansouz

مطلب پیشنهادی

فروش و صادرات کولر های آبی

فروش و صادرات کولرهای آبی  در مجموعه ما با بهترین قیمت و کیفیت فراهم گردیده.ما …

پاسخی بگذارید